Virtuální tabule ve službě Google Meet

Online výuka > Google Meet > Meet tipy a rady > Virtuální tabule ve službě Google Meet

Pokud vám chybí při virtuálním spojení se studenty pomocí videohovoru i virtuální tabule pro psaní poznámek během výuky, má pro vás Google řešení - v aplikaci Google Meet můžete použít virtuální tabuli (tzv. Google Jamboard).

Během videohovoru Google Meet si můžete rovnou vytvořit novou tabuli nebo si tabuli předem připravit a pak ji ve videohovoru jen vybrat z vašeho Disku. Doporučujeme si tabuli nejdříve připravit (třebaže zatím prázdnou), protože potřebujete tabuli sdílet studentům, tedy všem uživatelům kteří mají odkaz.

Jak připravit tabuli Google Jamboard

• tabuli si připravte na adrese https://jamboard.google.com
  • novou tabuli přidáte tlačítkem "+" vpravo dole
  • pomocí tlačítka "Sdílet" vpravo nahoře otevřete dialogové okno pro sdílení