×
PEF Online
banner

Google Chat

Online spolupráce > Google Chat


Pro propojení pedagogů na katedrách, v pracovních týmech, na projektech, nebo přímo mezi sebou lze využít zprávy

Google Chat

Google Chat je součástí sady aplikací Google Workspace pro vzdělávání, kterou může využít každý zaměstnanec ČZU PEF. Google Chat je plně integrovaný do Google Workspace, komunikuje s dalšími aplikacemi a vyhledá všechny uživatele Google Workspace.


Pomocí služby Google Chat zůstaňte ve spojení s kolegy z katedry nebo projektového týmu. Nastavte si virtuální místnosti, kam pozvete vybrané účastníky a spojte se ve skupinách přesně podle toho co chcete řešit.
Posílejte pomocí Chatu odkazy na dokumenty, tabulky z Google disku, odkazy na weby. Posílejte obrázky, fotky, videa nebo jiné soubory. A přidejte smajlík podle nálady :-). Na dvě kliknutí vytvořte na Hangouts Chatu videohovor Hangouts Meet pro všechny účastníky místnosti.

Pro přístup ke Google Chatu potřebujete účet Google Workspace (dříve G Suite).

Návod pro Google Chat
Výhody

Google Chat


Integrace se službou Google Workspace.

Můžete nahrávat soubory z Google Disku, spolupracovat na Dokumentech, Tabulkách nebo Prezentacích. Můžete vytvářet online videohovory Meet přímo v Chatu.

Roboti pracují za vás

Nasaďte robota Google Drive, aby vás informoval o sdílení souborů a hlídal nové komentáře nebo požadavky na přístup k vašim dokumentům. Robot Meet je zase propojen s Google Kalendářem. K dispozici je mnoho robotů pro aplikace třetích stran (např. Trello).

Vyhledávání v Chatu

Pomocí výkonného vyhledávání Google můžete vyhledávat členy místnosti, předchozí konverzace a sdílené soubory.

Chat kdekoli potřebujete

Google Chat můžete používat prostřednictvím webového prohlížeče nebo nativních aplikací na počítači, telefonu i tabletu a spojit se tak s týmem, ať jste kdekoli.

Bezpečnost

Chat využívá ekosystém služby Google Workspace, který staví zabezpečení na první místo a nabízí firemní řešení, které je spolehlivé a vyhovuje předpisům.