Paralelní spuštění více schůzek Meet pro jednu přednášku

Online výuka > Google Meet > Meet tipy a rady > Paralelní spuštění více schůzek Meet pro jednu přednášku

Schůzka Google Meet je pro maximálně 100 účastníků, studentů na online přednášce je ale víc. Co s tím?

Jediná možnost jak toto omezení obejít, je vytvořit dvě nebo více schůzek Google Meet pro jednu přednášku.
Je tedy potřeba vytvořit dvě nebo více adres Meet s různými kódy a tyto kódy předat studentům. Všechny schůzky Meet pak spustíte současně (paralelně, např. ve dvou záložkách / oknech prohlížeče). Studenti pak budou rozděleni do více schůzek, pokud se student nedostane do jedné schůzky, zkusí se připojit na jinou.
Pokud prezentujete, nezapomeňte sdílet obrazovku ve všech paralelně otevřených schůzkách Meet.